• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste nam poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Danijel Redklif najbogatiji mladi britanski glumac

Junak filmova o Hariju Poteru Danijel Redklif najbogatiji je britanski glumac mlađi od 30 godina, prema listi koju je sastavio Sandej tajms.

Sa imovinom vrijednom 48 miliona funti, Redklif je nadmašio junaka "Sumrak sage" Roberta Patinsona i koleginicu Kiru Najtli, koji su na drugom i trećem mjestu na listi. Redklif je na petom mjestu na listi mladih britanskih milionera svih profesija. Patinson je na osmoj poziciji na istoj listi, sa zaradom od 32 miliona funti. Kira Najtli je deseta sa 30 miliona funti.

Junaci serijala o Hariju Poteru Rupert Grint i Ema Votson dijele 13. mesto, sa po 23 miliona funti. Ljubitelji filma će Redklifa, Grinta i Emu Votson od jula gledati u filmu "Hari Poter i relikvije smrti".

(MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA