Tvorci serije "Zakon i red" inspirisali su se slučajem pokušaja iznude od TV voditelja Dejvida Letermana potvrđeno je emisiji “Achess Hollywood”
Izvršni producent serije Rene Balser (Balcer), poznate po tome da se inspriše istinitim događajima, rekao je još u oktobru, kad je skandal oko Letermana izbio, da je počeo rad na prilagođavanju tog događaja za jednu epizodu.
Glavni lik te epizode biće ženska osoba, "slavna televizijska voditeljka, udata i sa djecom", koja je imala "seriju kratkih avantura sa nekima od zaposlenih u njenoj emisiji i koja je uspijevala da ih zadrži u tajnosti", navedeno je na sajtu E!
Tad se pojavljuje ucjenjivač koji traži tri miliona dolara.
Muškarac optužen da je pokušao da iznudi dva miliona dolara od Letermana u zamjenu za ćutanje o njegovim seksualnim vezama sa koleginacama, u oktobru se na sudu izjasnio da nije kriv.
(Beta)