• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste nam poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Eva Longorija snimila seksi editorijal u svom restoranu

Zvijezda ’Očajnih domaćica’ prije dvije godine otvorila je u Las Vegasu restoran i noćni klub ’Beso’ koji je bio stecište poznatih ličnosti

Međutim, objekat je bankrotirao i advokati kluba su protekle nedjelje predali dokumente za stečajni postupak jer je ’Beso’ nakupio dug od 5,7 miliona dolara.

Glumica je dio duga platila i otputovala u Las Vegas kako bi probala da spase svoj lokal od zatvaranja. Odlučila je između ostalog da u samom restoranu napravi nekoliko izazovnih fotografija, koje je potom radi reklame postavila na Tviter i Fejsbuk profile.



Lijepa glumica slikala se između ostalog i u crnoj čipkastoj kreaciji koja je više otkrivala nego sakrivala. ‘Zdravo ljudi, vratila sam se! U Vegasu sam gdje snimam editorijal u restoranu ’Beso’. Ovdje u restoranu je divno’ napisala je na Fejsbuku.

Eva i njeni advokati su optimisti i vjeruju da će uspjeti da spasu mjesto od zatvaranja.





(MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA