• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste nam poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Monika Beluči, oskarovka i Sergej Trifunović

Sergej Trifunović igraće u filmu "Whistlblowers" rediteljke Larise Kondracki sa slavnom italijanskom ljepoticom Monikom Beluči.

U filmu takođe igraju i oskarovka Rejčel Vajs, Vanesa Redgrejv i Dejvid Stratern.

Scenario je rađen po istinitoj priči i prati Ketrin (Rejčel Vajs), službenika Ujedinjenih nacija u okupiranoj Bosni koja otkriva da se na takozvanom Arizona marketu, bazi Kfora, na teritoriji BiH danju prodaju narukvice i diskovi, a noću se odvija trgovina bijelim robljem za cijeli region. Naravno, pod okriljem vojnika UN koji tu imaju svoj dio zarade. Ona kao dobija otkaz da bi se cijeli slučaj gurnuo pod tepih.

Sergej Trifunović igraće lik bosanskog policajca, jedinu osobu koja pomaže Ketrin. "Film se zove 'Whistleblowers' Režira ga, po sopstvenom scenariju, Larisa Kondracki, mlada i talentovana rediteljka i scenaristkinja porijeklom iz Ukrajine", rekao je Sergej Trifunović za "Blic".

(MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA