• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste nam poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Eminem oborio rekord u digitalnoj prodaji

Prema podacima Nilsen saundskena "Crack a Botlle" je u prvoj sedmici na internetu prodata u 418.000 primeraka, prenosi Bilbord na svom sajtu

Eminemova numera "Crack a bottle", koju američki reper izvodi sa Dr. Dreom i Fifti Sentom (50 Cent), oborila je rekord u digitalnom preuzimanju sa interneta i dospela na prvo mjesto Bilbordove (Billboard) liste singlova.


Taj broj nadmašio je 335.000 preuzimanja koliko su u prvoj nedelji prodaje 18. oktobra 2008. Ti-Aj (T.I.) i Rijana (Rihanna) imali sa numerom "Live Your Life".

"Crack a Bottle" drugi je hit na prvom mjestu Bilbordove liste i za Eminema i za Dr. Drea. Eminem se na tom mestu našao i 2002, sa numerom "Lose Yourself" i na njemu ostao 12 sedmica. Dr. Dre je u tome uspio 1996, kao gost u numeri "No Diggity" grupe "Blekstrit" (Blackstreet).

Fifti Sentu je to četvrti takav uspjeh, a prethodni put je na vrhu Bilbordove liste bio 2005, sa numerom "Candy Shop".

Trojica repera, koji će uskoro objaviti nove albume, ranije su sarađivali na numeri "Encore", koja se u januaru 2005. našla na 25. mjestu Bilbordove liste singlova.

(Beta)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA