• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste nam poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

U maju novi film Radeta Šerbedžije

Holivudski film o naličju internet pornografske industrije "The Middle Men", u ulogu ima Rade Šerbedžija, trebalo bi da ima premijeru u maju

Holivudski film o naličju internet pornografske industrije "The Middle Men", u kome manju ulogu ima Rade Šerbedžija, trebalo bi da ima premijeru u maju, najavljeno je na zvaničnom sajtu www.middlementhemovie.com.

"To je zeznut film poput 'Sneča' (Snatć) ili 'Petparačkih priča' (Pulp Fiction). Moj lik ne ubijaju, ali je karakter zeznut", rekao je u decembru novinarima u Beogradu Šerbedžija o svom liku Nikite Sokolofa.

Niskobudžetnu dramu "Middle Men" režiser Đorđo Galo (Giorgio Gallo) snimao je krajem prošle godine u Arizoni, sa holivudskim glumcima Luk Vilsonom (Luke Willson), Đovanijem Ribizijem (Giovanni Ribisi), DŽejmsom Kanom (James Caan), Kelsi Gramerom (Kelsey Grammer) i drugima.

Film se vrti oko biznismena koji pokušava da sačuva brak i porodicu, dok vodeći internet porno kompaniju upada u probleme sa starletama, prevarantima, ruskim gangsterima, federalnim agentima i međunarodnim teroristima.


(Beta)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA