• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste nam poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Obamin "Super Bowl" džuboks

Muzičari Bili Džoel i Brus Springstin nastupiće na dobrotvornom koncertu za Baraka Obamu, i Njujorku, 16. oktobra.

Muzičari Bili Džoel i Brus Springstin nastupiće na dobrotvornom koncertu za Baraka Obamu, i Njujorku, 16. oktobra.

Ovaj koncert će biti Obamino poslednje pojavljivanje u Njujorku prije izbora, 4. novembra.

Biće ovo i prvi zajednički nastup dva giganta američke rok scene, jednog prepoznatljivog po gitari, drugog na klaviru.

Karte se kreću od 500 dolara za mjesta na balkonu, čak 2 500 dolara za najbolja mjesta, do vrtoglavih 10 000 dolara za mjesta u separeu, koja će zauzeti ništa manje uzbudljivi gosti.

Pevač za koga svi znaju da je patriota (pesmu "Born in the USA" je Ronald Regan koristio u svojoj kampanji za drugi mandat u Bijeloj kući, dok se 'Boss' nije pobunio), deklarisao se kao podrška demokratskog kandidata čime se pridružio grupama Gratefull Dead i Allmans Brothers, ponovo okupljenim da bi pomogle "promjenu u koju vjerujemo".

Obamin govor i njegov vokal za kojim kao očarani ponavljaju pjevači, uključujući i Skarlet Johanson - "Yes We Can!", video nagrađen nagradom "Emmy", za "izuzetnost u novom pristupu".

Podrška ovog muzičara je u američkoj javnosti okarakterisana kao "velika stvar", a kada su jednom prilikom Obamu pitali koga bi volio da upozna, rekao je: 'Brusa Springstina".

Springstin sa svojim E Street Band-om, promoviše novi album "Magic", čija će prodaja očekuje se, skočiti poslije nastupa u poluvremenu "Super Bowl-a".

Nastup na finalnoj utakmici lige u američkom fudbalu, smatra se tezgom najvišeg profila u muzičkim krugovima, rezervisanu samo za super zvijezde.

(MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA