Donedavno prvi izvršni menadžer banke bio je Mihailo Banjević, koji je prešao u podgoričku kompaniju Vektra u čije ime treba da preuzme vođenje HTP Boke iz Herceg Novog.
Koprivica je u Centralnoj banci direktor Direkcije za regulativu i kontrolu platnog prometa. Javnosti je poznat i kao član Upravnog odbora nikšićkog Mlina "Muharem Asović".
Kao jedan od stručnjaka za pravnu regulativu u poslovima platnog prometa, Koprivica je bio član tima Centralne banke koji je godinama pregovarao sa monetarnim vlastima Srbije o uspostavljanju direktnih plaćanja između dvije bivše državne članice.
Prema informacijama "Vijesti", Koprivicu će Upravni odbor Atlasmont banke imenovati za vršioca dužnosti direktora na određeno vrijeme.
Osnivač i prvi čovjek Atlasmont banke je Duško Knežević koji direktno i preko povezanih firmi i lica kontroliše dvotrećinsko vlasništvo. Kneževićeva banka je peta u Crnoj Gori prema tržišnoj vrijednosti od oko 70 miliona eura, iza CKB, Podgoričke, NLB i Prve banke.
(Vijesti/MONDO)