Na ulcinskoj rivijeri trenutno boravi oko 23.000 registrovanih gostiju, što je 3,6 odsto više nego lani.
U lokalnoj upravi zadovoljni su posjećenošću koja ove godine, ako se uzmu u obzir i neregistrovani gosti dostiže brojku od 80.000.
Na 33 kilometra dugačkoj ulcinjskoj rivijeri, traži se mjesto više. U tom gradu trenutno boravi veći broj gostiju nego u istom periodu prošle godine.
Cijene u hotelima su ostale na prošlogodišnjem nivou, tako da za polupansion treba izdovjiti od 27 do 36 eura po osobi. Boravak u privatnom smještaju košta će vas od pet do sedam eura, a u vikendicama koje su dalje od mora prenoćište se može naći i za četiri eura. Ako želite ležaljku i suncobran za taj luksuz ćete morati izdvojiti od pet do sedam eura.
Ukoliko su motivi za putovanje odmor i opuštanje na divnim pjeskovitim i kamenitim plažama, onda je ulcinjska rivijera pravi izbor.
(MONDO)