Glumica Katarina Radivojević ukrasila je naslovnu stranu hrvatskog časopisa ’Svijet’, i u intervjuu ispričala kako izgleda njen život u Americi
Glumica, koja se prošle godine preselila u Njujork, kaže da je odlazak u Ameriku bio pravi korak za njenu karijeru.
Navela je kako u SAD glumi u pozorišnim predstavama i serijama, a živi u stanu na Aper Ist Sajdu, nekoliko blokova od čuvenog Metropolitan muzeja. Kaže da u Americi nije lako uspjeti, pa koristi usluge učitelja koji joj pomaže da nauči američki izgovor.
'Moram da učim američki izgovor, iako mi kažu kako je moj naglasak simpatičan i zanimljiv’, otkrila je Katarina za 'Svijet', i rekla da je između ostalog otišla u Ameriku jer više nije mogla da zamisli da ponovo živi u Beogradu, i da je to bio 'logičan korak naprijed'. Život između Njujorka i Evrope joj odgovara, i tako će biti sve dok se jednog dana ne odluči na brak.
Glumica se osvrnula i na glasine da se ugojila, što su podgrijale i paparaco slike sa plaže na Hvaru, gdje trenutno odmara.
'Možda se i jesam nešto udebljala u poslednje dvije godine, ali nisam primijetila da to muškarcima smeta' rekla je Katarina uz smijeh.
(MONDO)