Članovi britanskog benda odložili su objavljivanje svog novog studijskog albuma jer ne mogu da odluče u kom pravcu njihova muzika treba da se razvija.
Članovi britanskog benda Franz Ferdinand odložili su objavljivanje svog novog studijskog albuma jer ne mogu da se odluče u kom pravcu njihova muzika treba da se razvija.
Bubnjar benda Pol Tomson kaže da su Ferdinandi već snimili 15 pjesmama, ali je problem nastao oko finalnog izbora numera na novom izdanju.
"Imamo 15-ak snimljenih pjesama, a na novom albumu neće ih biti toliko, tako da imamo potencijalno četiri različita albuma", kaže Tomson za "Dejli star".
"Još uvjek ne možemo da se odlučimo koje pjesme da stavimo na album. Postoji četiri, pet, šest različitih albuma, u zavisnosti od toga koje pjesme odaberemo", kaže Tomson.
Svoj zadnji studijski album, drugi po redu, "You Could Have It So Much Better", bend je objavio 2005. godine.
(MONDO)