Početkom jeseni, ljubitelje simpatične španske serije "Seranovi" očekuju nove epizode.
Posljednja sezona serije “Seranovi”, koja je trebalo da bude emitovana paralelno kod nas i u Španiji, nije stigla, a televizija Studio B već je "uletjela" u ljetnju programsku šemu.
"Sve je već bilo dogovoreno, ali Španci su iz nepoznatih razloga zaustavili posljednju sezonu serije, koja je kod nas najgledanija poslije gradskog i informativnog programa", rekao je direktor RTV Studio B Aleksandar Timofejev.
On je najavio i "lijepo iznenađenje" za ljubitelje "Seranovih", i dodao da je u planu repriziranje cijelog serijala, od početka.
Timofejev je za "Blic vikend" rekao i da je gledanost Studija B "skočila" za 50 odsto u posljednjih šest mjeseci, i dodao da mu je drago što je, sa gledanošću, porastao i entuzijazam zaposlenih.
"Htio sam da vratim televiziju Beogradu, i mislim da smo uspjeli da promijenimo atmosferu. Ljudi su ponovo nasmijani i srećni, i ponosan sam na sebe i njih", zaključio je on.
(MONDO)