Miloš Vidmar koji je optužen zbog posjedovanje bombe, a kojeg su istražni organi provjeravali da li je spremao nečiju likvidaciju, smatra da je ugrožen u zatvoru
Njegov branilac, Ratko Pantović, uputio je sudiji za istragu Osnovnog suda u Podgorici zahtjev u kojem traži da se ovom Podgoričaninu nakon skoro pet mjeseci ukine pritvor.
Vidmar je na saslušanju tvrdiio da je bomba koja je pronađena u njegovom automobilu bila namijenjena njemu, odnosno da je meta napada bio on. Upravo zato, kako je navedeno u zahtjevu za ukidanje pritvora, Vidmar smatra da mu je život ugrožen u zatvoru, prenosi Dan.
Njegov branilac je u zahtjevu naveo i to da ne postoji mogunost da če Vidmar ukoliko se nađe na slobodi uticati na svjedoke, jer su svjedoci već saslušani. Tužilaštvu je ostalo još da sasluša Nikolu Vujotića čiji je DNK-a pronađen an eksplozivnoj napravi, a koji je u bjekstvu.