Pobednica ovogodišnje Evrovizije prihvatila je izazov Novaka Đokovića da učestvuje u humanoj akciji fonda ASL.
"Donirajte dva puta, umesto leda", rekla je Končita u videu, a onda uzela činiju sladoleda i uživala u poslastici.
Eupravo Zato
Eupravo Zato
Hvala što ste nam poslali vijest.
Priče koje pokreću tvoj svet. © 2022 MONDO. Sva prava zaržana. Ovaj materijal se ne može objavljivati, emitovati, prepisivati ili distribuirati bez prethodnog odobrenja redakcije.
Pobednica ovogodišnje Evrovizije prihvatila je izazov Novaka Đokovića da učestvuje u humanoj akciji fonda ASL.
"Donirajte dva puta, umesto leda", rekla je Končita u videu, a onda uzela činiju sladoleda i uživala u poslastici.
Komentar je uspješno poslat.
Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.
Slanje komentara nije uspjelo.
Nevalidna CAPTCHA
Društvo
| Prije 10 min
Svijet
| Prije 34 min
Svijet
| Prije 43 min
Fudbal
| Prije 44 min
Košarka
| Prije 1 h
07.09.2025.
02.08.2025.