Najmanje 30 ljudi povrijeđeno je u željezničkoj nesreći u Čikagu.
Na međunarodnom aerodromu O Hare u Čikagu u željezničkoj nesreći koja se dogodila kada je voz iskočio iz šina povrijeđeno je najmanje 30 ljudi, izjavili su zvaničnici.
Nesreća se dogodila u ranim jutarnjim satima po lokalnom vremenu kada je voz ulazio u stanicu.
Linija koja povezuje aerodrom sa gradom je u prekidu.
(MONDO)