PORAZ ZA KRAJ PRIPREMA ZVEZDE: Crveno-bijeli uzeli turnir, ali ovo poziva na oprez!

Autor Nikola Lalović

Crvena zvezda je poražena od Taljeresa u poslednjem meču na pripremama.

Crvena zvezda je pobjedama nad Sočijem (2:0) i Zenitom (2:1) uspjela da osvoji turnir u Sankt Petersburgu, ali nije na trijumfalan način završila ovo takmičenje. Iako je tokom većeg dijela napadala ekipa Vladana Milojevića nisu uspjeli da postignu gol i pogodak Martineza iz šestog minuta je bio jedini na meču.

Isprobao je mnogo igrača trener Crvene zvezde na ovom meču, pa se tako u tim vratio Srđan Mijailović, igrala su pojačanja poput Dalsija i Anana, kao i mladi igrači kao što su Maksimović, Knežević ili Guteša, a vidjeli smo i dva crvena kartona. Sa jedne strane dobio ga je Portiljio krajem prvog poluvremena, sa druge Luka Ilić u 69.

Sada Crvena zvezda mora da se okrene domaćem prvenstvu pošto ima nedelju dana do meča sa sastavom Jedinstva iz Uba na svom terenu u prvom kolu Superlige.