Brena je sinoć održala još jedan spektakularni koncert u Zagrebu.

Lepa Brena sinoć je održala spektakularan koncert u Zagrebu, koji je prethodno bio odložen zbog njene povrede. Jedna od najpopularnijih pjevačica sa ovih prostora je u decembru prošle godine planirala niz koncerata, ali je na trećem nastupu doživjela nezgodu kada je povrijedila nogu.
Međutim, sinoć je pjevačica nadoknadila propušteno i priredila pravi muzički spektakl, iznenadivši publiku energičnim nastupom i izvođenjem svojih najvećih hitova.
Posebno iznenađenje večeri bilo je kada je na binu pozvala folk zvijezdu Sanju Đorđević. Dvije pjevačice su zagrljene otpjevale nekoliko pjesama.
Brena je za ovu priliku odabrala elegantnu crvenu toaletu ukrašenu kristalima, dok je Sanja blistala u elegantnom crnom kompletu, sa sakoom i pantalonama. Svoju dugu kosu stilizovala je u urednu punđu, što je dodatno doprinijelo njenom sofisticiranom izgledu.
Sanja Đorđević godinama je bila dio Grand produkcije, gdje je izgradila svoju karijeru i iznjedrila brojne hitove. Nakon povlačenja sa muzičke scene, u poslednje vrijeme se ponovo aktivirala, što je naišlo na oduševljenje publike.
Na bini joj se pridružila i folk zvijezda Ana Bekuta.