Članovi zemunskog klana su imali redovna primanja - po zasluzi.
Penzionisani Pukovnik Mile Novaković se dugo borio sa zemunskim klanom, a jednom prilikom je otkrio kakav život su oni vodili. Prema njegovim riječima, velike svote novca je klan koristio za pravljenje dobrog "paravana", odnosno, na kuće za stanovanje za porodice. Kako je rekao, svaki član "zemunskog klana" imao je po dvije žene i dvije porodice sa djecom, a takav život je bio mnogo skup.
"Svi su u zemunskom klanu radili za platu. Šefovi regiona su imali platu od 1.000 do 3.000 maraka mjesečno, zavisno od toga kako im je išao posao. A dileri i batinaši su primali po 500 maraka. Najbolji od njih, a to je bila grupa od 15 članova, zbog svog odličnog rada bili su od direktora Dušana Spasojevića nagrađivani pravom da dobiju stan, da kupe ili sagrade kuću. Zemunski klan je ulagao u svoje 'kadrove', brinuo o njima, tako da su, na primjer, braća Krsmanović napravili kuću u Zemunu, a Sretko Kalinić u Novom Sadu", tvrdi Mile Novaković.
Dobar dio prve zarade od trgovine drogom Dušan Spasojević je uložio u izgradnju poslovne zgrade i tri stambene kuće sa bazenom u Šilerovoj ulici u Zemunu. Imao je tada 30 godina, a za izgradnju ove "tvrđave" zemunskog klana potrošio je tri miliona maraka. Za četiri godine, koliko je gradnja trajala, zgrada je jednom rušena do temelja, jer se Spasojeviću projekat nije dopao, pa je potom ponovo izgrađena po ukusu Spasojevića. Prema navodima komšija iz Šilerove, čak pet radnika su stradala na tom gradilištu.
O moći svog kuma Dušana Spasojevića najbolje je sudijama svjedočio zaštićeni svjedok Zoran Vukojević Vuk:
"'Zemunci' su imali jedan komandni centar. Policija je bila njihova, političari su bili njihovi. Oni su sami bili kreatori sudbine. Vidio sam da grupa Legije i Spasojevića ima uz sebe vlast, sudstvo, policiju. I da sam htio da prijavim ovo što sam čuo i vidio, postavlja se pitanje - kome da prijavim? Bio bih mrtav."
Zdanje u Šilerovoj ulici, gdje je bilo sjedište "zemunskog klana", iz kojeg su komandovali Spasojević, Luković i Legija, ekspresno je srušeno odmah nakon ubistva premijera Zorana Đinđića 2003. a do danas nije još razjašnjeno koji je tačno bio razlog za to. Dan kada je završeno rušenje vile u Širelovoj, 27. marta, "sajevci" su pronašli Dušana Spasojevića i Milana Lukovića, a prilikom sukoba kod vikendice u Meljaku, obojicu su ubili.