Iz Uprave policije je saopšteno da se sumnja da je P.S. tokom trajanja časa, oštećenoj maloljetnici uputio riječi neprikladne sadržine

Sudija za istragu kotorskog Osnovnog suda Špiro Pavićević odredio je pritvor do 30 dana profesoru iz Tivta P. Š. (49) koji je osumnjičen za seksualno uznemiravanje učenice jedne osnovne škole, kako prenose Vijesti.
Ovo je potvrdio portparol Osnovnog suda, sudija Veljko Bulatović.
Špiro Pavićević je saslušao okrivljenog u prisustvu izabranog branioca, te prihvatio predlog tužilaštva i odredio pritvor. Tivćanin je upućen u spuški Istražni zatvor.
Policija je juče uhapsila P.Š. (49) profesora u jednoj osnovnoj školi zbog sumnje da je seksualno uznemiravao učenicu.
Iz Uprave policije je saopšteno da se sumnja da je P.S. tokom trajanja časa, oštećenoj maloljetnici uputio riječi neprikladne sadržine.
"Od njega je policija oduzela mobilni telefon i po nalogu tužioca u Osnovnom državnom tužilaštvu u Kotoru ga lišila slobode. Napominjemo i da je ovo lice je policija prethodno procesuirala i 27. januara zbog prekršaja iz Zakona o javnom redu i miru, preciznije zbog toga što je tokom trajanja jednog časa u pomenutoj osnovnoj školi, fizički napao učenika te škole – vukao ga za uši", saopšteno je iz policije, pišu Vijesti.