ĐOKOVIĆ OD 0:2 DO POBJEDE U SRPSKOM DERBIJU! Drama, PET setova i nevjerovatni Novak - sad ga čeka Hrvat!

Autor Nemanja Stanojčić

Novak Đoković posle mnogo problema pobijedio je Lasla Đerea u trećem kolu US opena.

Meč u Njujorku trajao je 3 sata i 45 minuta! Završen je oko pola 2 po lokalnom vremenu.

Novak Đoković je od 0:2 u setovima došao do pobede - 4:6, 4:6, 6:1, 6:1, 6:3! U poslednjem gemu Novak je spasao brejk loptu, a pre toga dobio je i upozorenje od sudije Lihtenštajna zbog prekoračenja vremena za servis.

Novak je poslednji put na US openu uspeo da nadoknadi dva seta minusa 2011. godine i to na meču protiv Rodžera Federera.

Kompjuter je pre meča izračunao da Novak ima 76 odsto šanse da pobedi, dok je Laslo na 24 odsto.