PARTIZAN IZGUBIO TROJKOM U POSLJEDNJOJ SEKUNDI! Nestvarno šta su uradili crno-beli! Košarkaška tragedija!

Autor Gordana Šćepanović Izvor Kurir

Košarkaši Partizana izgubili su od minhenskog Bajerna u sklopu 26. kola Evrolige rezultatom 79:78.

Izvor: Mondo / Uroš Arsić

Crno-bijeli su imali "dobijenu utakmicu" ali su u finišu meča sve prosuli i poklonili pobjedu rivalu iz Njemačke. Gledali smo zaista spektakularnu utakmicu...

Tim Željka Obradovića nastavio je katastrofalnu seriju a ovaj poraz može i te kako "skupo" da košta.

Crno-bijeli su poslije dva poraza u duplom kolu prošle nedjelje, od Monaka i Virtusa, nalazili su "ispod crte" i znali su da bi se našli na poziciji koja vodi u doigravanje, neophodna im je bila pobjeda na večerašnjem meču.

Obijje ekipe ušle su maksimalno motivisano i raspoloženo u meč, i jedni i drugi košarkaši bili su raspucani u početku, te smo do samog kraja gledali rezultatsku klackalicu na semaforu.

Kaminski je održavao crno-bijele u životu u prvom poluvremenu, svojim trojkama je "olakšavao posao" svom timu, ali Bavarci nisu željeli tek tako da se predaju.

Gosti iz Minhena stigli su u prijestonicu Srbije sa namjerom da pobede, i u tome su uspjeli.

U drugom poluvremenu Partizan je imao nešto veću prednost, ali su igrači u crnim dresovima nesmotrenim potezima omogućili rivalu da se vrati u meč, pa smo na kraju utakmice gledali još pravu dramu...