DOMINACIJA ZVEZDE – U ABA SU NEZAUSTAVLJIVI! Razbili FMP u gostima, na kraju zamalo stotka!

Crvena zvezda je pregazila rivala u gostima.

Crvena zvezda je nezaustavljiva sila u ABA ligi! FMP koji je ove sezone najprijatnije iznenađenje regionalnog takmičenja nije mogao ništa timu Dejana Radonjića u Železniku.

Držali su se "panteri" u prvom poluvremenu predvođeni Tasićem i Džonsom, ali nije bilo snage za senzaciju. Već posle 30 minuta Zvezda je imala veliku prednost, koja je narasla na konačnih "plus 24".

FMP - CRVENA ZVEZDA 74:98 (18:20, 19:24, 16:26, 21:28)

Tim Dejana Radonjića je na startu imao problema sa velikom agresivnošću FMP-a, probao je tim iz Železnika da agresivnošću natera u problem protivnika koji je umoran posle okršaja u Evroligi.

To je potrajalo celu prvu četvrtinu, ali već do poluvremena Zvezda je uspela da dođe do dvocifrene prednosti serijom 12:0 (31:21), ali je na odlasku na odmor "plus" crveno-belih iznosio šest poena.