SRBIJA ZA RAZLIKU OD PORTUGALA NAPRAVILA SJAJNU UVERTIRU PRED ODLUČUJUĆI DU

Autor Jovana Raičević

Fudbaleri Srbije savladali su Katar rezultatom 4:0, dok je Portugal odigrao "mršavih" 0:0 u Dablinu, koji ipak ne mijenjaju značajnije situaciju u grupi- za direktan odlazak na Mundijal Srbima odgovara isključivo pobjeda, dok bi Portugalce u Katar vodio i remi.

"Orlovi"  su odradili odličan posao u prijateljskom susretu, mrežu gosta na "Marakani" pogađali su Saša Lukić. u nastavku Jović i Vlahović, a krajnji rezultat postavio je popularni SMS.

Stojković je bio zadovoljan prikazanim, slabu posjetu nije želio da komentariše, i naglasio je kako su on i njegovi momci samo fizički u Beogradu (uveliko su u Lisabonu, gdje ih očekuje meč odluke).

Portugal je pružio blijedu partiju na gostovanju u Irskoj, ostao je bez Pepea, koji je u svom stilu u 82. minutu zaradio drugi žuti karton (neće ga biti protiv Srbije), a sve je moglo da bude i gore za izabranike Fernanda Santoša, da u 93. minutu domaćinima nije opravdano poništen gol zbog faula nad Rui Patrisijom.

Meč odluke igra se na "Da Lužu" u nedelju, sa početkom u 20:45.