Fudbal

Lalatović: Nismo zaslužili poraz, u Podgorici će biti paklena atmosfera

Autor Teodora Orlandić Izvor CdM

Šef stručnog štaba Budućnosti Nenad Lalatović rekao je na konferenciji za novinare nakon meča u Abovjanu da je ostao žal što njegov tim nije sačuvao neriješen rezultat.

Izvor: Marko Metlas/© MN press, all rights reserved

"Mislim da nismo zaslužili da izgubimo. Noa je imala samo jedan šut u okvir gola, dali su gol. Mi smo imali zicer kod 0:0, ali je Čančarević je odlično obranio i jednostavno je potvrdio zašto je kapiten ove ekipe i reprezentativac Jermenije. Da smo poveli, ko zna kako bi bilo završeno", kazao je Nenad Lalatović, šef stručnog štaba Budućnosti.

Strateg našeg šampiona je rekao da Noi neće biti nimalo lako u revanšu u Podgorici za sedam dana i da će Budućnost u tom meču, od samog starta igrati na pobjedu.

"Kada sam došao rekao sam da bih volio da napravimo rezultat koji bi mi dao nadu da u revanšu možemo da prođemo dalje. Mi smo ostvarili, a i da je ostalo 0:0, mi bismo morali da damo gol. Igrali smo protiv ekipe koja je mnogo skuplja od naše, njihova dva igrača imaju veća primanja nego cijeli naš tim. Da mi imamo ovakav budžet, mi bi svake godine igrali grupnu fazu Lige šampiona. Ali, mislim da Noi neće biti nimalo lako u revanšu, jer ih čeka paklena atmosfera i vjerovatno 10.000 gledalaca. Ovom prilikom ih pozivam da budu uz nas, da budu naš dvanaesti igrač i da zajedno odemo u narednu rundu... ", poručio je Lalatović.