Serija A

Šampion Italije jedva izvukao bod u Monci, a sad ide u goste Mančester sitiju! (VIDEO)

Autor Nebojša Šatara

Aktuelni šampion Italije, milanski Inter neočekivano je samo remizirao na gostovanju u Monci u okviru četvrtog kola Serije A.

Izvor: Printscreen

Fudbaleri Monce za koje je nastupio Milan Đurić, nekadašnji reprezentativac Bosne i Hercegovine, bili su na korak od prve pobjede ove sezone u četvrtoj utakmici šampionata Italije i to nad aktuelnim šampionom, Interom iz Milana!

MONCA - INTER 1:1 (0:0)

Domaćina je desetak minuta dijelilo od senzacije na stadionu "Brianteo" s obzirom da je poveo u 82. minutu.

Tada je sjajno centrirao Armando Ico a još bolje skočio Dani Mota i glavom poslao loptu pod prečku Jana Zomera - 1:0.

Međutim, samo šest minuta kasnije, "neroazuri" su uspjeli da izjednače nakon što je u mat poziciju Denzela Danfrisa doveo Karlos Augusto, pa Holanđaninu nije bilo teško da pogodi mrežu domaćina - 1:1.

Pokušavali su izabranici Simonea Inzagija do kraja da naprave preokret, ali se rezultat nije promijenio, pa je plijen podijeljen.

Ipak, ono što treba da brine milansku ekipu je lošija forma s obzirom da već naredne sedmice gostuju na "Etihadu" protiv Mančester sitija u prvom kolu Lige šampiona.