Fudbal

DEČIĆ UBJEDLJIV PROTIV MLADOSTI, SUTJESKA SLAVILA...

Autor Miloš Miranović

U Meridianbet Prvoj crnogorskoj fudbalskoj ligi danas odigrane četiri utakmice 13. kola.

Izvor: MONDO

Fudbaleri Dečića savladali su danas Mladost rezultatom 4:1. i tako uspješno zabilježili petu pobjedu zaredom.

Na utakmici je zablistao Oliver Šarkić, koji je upisao het-trik i jednu asistenciju. Šarkić je prvi gol postigao u trećem minutu poslije centaršuta Džonatana Drešaja, da bi tri minuta kasnije postigao još jedan gol.

U drugom poluvremenu, tačnije u 60. minutu, Dečić je postigao četvrti.

Nakon tri vezana meča bez pobjede, fudbaleri Sutjeske su konačno slavili rezultatom 2:0.

Sutjeska je povela u 78. minutu kada je Srđan Krstović počeo akciju, koju je golom završio mladi Janis Begdadi. A drugi gol postigao je Igor Pajović.

Rudar je u Pljevljima savladao Petrovac rezultatom 1:0, i tako upisao drugu pobjedu ove sezone.

Jedini gol je postigao Vasko Kalezić u 61. minutu.