MURINJO IZGUBIO ŽIVCE, POČEO DA URLA NA SUDIJU! Žoze nije mogao da se smiri, sudija odmah izvadio CRVENI karton!

Autor Mia Radulović Izvor mondo.rs

Žoze Murinjo se iznervirao i dobio crveni karton zbog protesta na meču protiv Kremonezea.

Izvor: Printscreen/Arena Sport

Žoze Murinjo dobio je crveni karton na meču protiv Kremonezea. Trener Rome izgubio je živce na početku drugog poluvremena, bio je žestoko nervozan, žustro je protestovao i sudija Pićini nije imao dilemu, uhvatio se za džep i pokazao mu da ode sa klupe.

Nije ni ta "šok terapija" pomogla "vučici", pošto je Kremoneze upisao prvu pobjedu u Seriji A. Tsađu je donio prednost u 117. minutu, Spinacola je u 71. izjednačio, a onda je u 83. sa penala Ciofani postavio konačan rezultat - 2:1. Tim koji je bio otpisan u borbi za opstanak, sad se vratio u život i to na kakav način.

Kada je crveni karton u pitanju, sve se dogodilo na početku drugog poluvremena. Samo što su se igrači vratili iz svlačionice Murinjo se iznervirao. Tražio je faul i počeo da viče ka četvrtom sudiji. On je pozvao glavnog arbitra koji je prišao i izvadio crveni karton. Portugalac se nije zaustavio, nastavio je da viče, da bi posle par minuta pomoćnici uspjeli da ga udalje, posle čega se preselio na tribine.