Kristijan Golubović otkriva da je 41 put bio zaveden u Klinici 'Dr Laza Lazarević', govoreći o svojim burnim iskustvima.
Kristijan Golubović je javno priznao da je čak 41 put bio je zaveden u Klinici za psihijatrijske bolesti "Dr Laza Lazarević".
On je u jednom intervjuu opisao kako su izgledale pojedine situacije u kojima je intervenisala policija.
"41 put sam bio zaveden u Lazi Lazarević. Znači, hapsi te milicija i vodi te u ludnicu zbog uznemiravanja javnog reda i mira. Zamisli to krivično delo“, ispričao je Golubović.
Kristijan se potom prisetio i reakcije svoje majke, koju je prepričao na šaljiv način.
"I mama kaže: ‘Sine, zar si opet opštio nasred grada Beograda?’“, naveo je Golubović, izazvavši reakcije prisutnih.
Snimak nasilja zgrozio javnost
Bivša partnerka Kristijana Golubovića, Kristina Spalević, nedavno ga je prijavila za nasilje u porodici i mučenje psa, koji je, kako tvrdi, kasnije preminuo.
Pored toga, Kristin je na društvenim mrežama objavila video snimak nasilja nad psom, koji je izazvao negativne reakcije u javnosti.
Pažnja - uznemirujuć sadržaj:
(Kurir, MONDO)