Zvijezde i tračevi

Komšije Marije Karan otkrile istinu o njenoj zaradi: Na fotkama sve puca od luksuza, evo odakle joj pare, a ne radi

Autor Jelena Sitarica

Komšije Marije Karan svojevremeno su otkrile "istinu" o zaradi glumice, no jedno im je ipak promaklo

Izvor: instagram / marakaran

Život glumice Marije Karan na društvenim mrežama često podsjeća na glamurozni svijet holivudskih zvijezda – brendirana garderoba, egzotična putovanja, luksuzni hoteli i besprekorno stilizovane fotografije.

Sve to ostavlja utisak života iz snova, međutim, mnogi se pitaju koja je zapravo pozadina svega. Podsjetimo, ona je bila u braku sa američkim producentom Džoelom Lubinom, od kog se razvela početkom februara 2021. godine, nakon sedam godina braka. 

Džoel je visoko pozicionirani član CAA (Creative Artists Agency), jedne od najuticajnijih holivudskih agencija. On je član odbora i ko‑vođa njihove grupe za igrane filmove, što znači da aktivno radi na zastupanju i proizvodnji velikih filmskih projekata.

Izvor: Instagram/marakaran

Pored toga, redovno se pripisuje kao učesnik događaja i gala u muzejima i umjetničkim krugovima, a poznat je i kao strastveni kolekcionar savremene umjetnosti, te je često u upravi muzeja i pronalazač je novih talenata.

Kada je riječ o privatnom životu, njegova ljubavna priča sa Marijom, koja je djelovala poput moderne bajke, završila se tiho, bez velikih skandala, ali i bez mnogo komentara u medijima.

Marija je danas na relaciji Srbija-SAD, a luksuzni stil života nastavila je i nakon razvoda, zbog čega su pripadnici mediji svratili u glumičin stari kraj i pričali sa njenim komšijama koje nisu krile da su zbunjene zbog kraha odnosa.

"Vidim da su ostali u dobrim odnosima, on je čovjek djelovao kao gospodin, ali niko ne zna šta se tu desilo", rekla je tada jedna od komšinica, Maja, koja je bila raspoložena da priča o glumici, pa je dodala:

"Sin joj je jako vaspitan, ne mogu da kažem da ni ona nije. Uljudno se javi, ali svi se pitamo od čega ta žena živi. A živi punim plućima, na njoj su od glave do pete najskuplje marke odjeće i obuće, a ne vidimo da glumi. Pratimo je na Instagramu i vidimo da dosta putuje, boravi u najskupljim hotelima. To je ozbiljan novac."

Istini za volju, mnogi su se pitali od čega zapravo Marija Karan živi s obzirom da godinama nije dio velikih projekata. Međutim, moguć odgovor dala je jedna od komšinica koja radi u blizini. 

"Ranije sam je češće viđala, u poslednje vrijeme rijetko. Ne ulazim u to koliko troši i kako zarađuje, vjerujem i da njen bivši suprug plaća visoku alimentaciju", kaže ova gospođa koja nije željela da otkrivamo njeno ime.

Prodavačice su istakle i da Mariju nisu dugo vidjele, naročito ne u radnjama.

"Ona se hrani po restoranima i hotelima, vjerujem da kuhinja u njenom stanu nije poslužila ni za kuvanje kafe. Svrati po neke sitnice, što bi se reklo za neke usputne stvari poput slatkiša za dijete, vodu, osnovnu higijenu... Ponekad po voće. U veliku nabavku ne dolazi. Kažu da ima spremačicu koja joj pomaže i oko sina, ali ja tu ženu ne poznajem. Možda joj ona nabavlja neke stvari", kaže prodavačica koja živi u blizini.

Od čega zapravo živi Marija Karan?

Međutim, komšijama je promaklo i da je Marija Karan zapravo jedna od osnivačica "Balkan project" koji se bavi produkcijom, i pronalaskom novih talenata iz regiona, te organizacijom izložbi, događaja, umjetničkih projekata, edukacionalnih radionica, a sve u cilju jačanja umjetničke scene Balkana, što uključuje prodaju, kolaboracije, mentorstva i slično.

Pogledajte kako danas izgleda život glumice:

(Blic.rs/MONDO)

Tagovi