Dragana Katić, Sanja Kužet i Milan Mitrović pričali su o svom direktoru i otkrili detalje koje javnost ne zna.

Dva dana nakon sahrane Saše Popovića, na Grand televiziji emitovana je emisija u kojoj su gosti bili zaposleni spomenute televizije, voditelji ''Zvezde Granda'' i ''Nikad nije kasno''.
Dragana Katić, Sanja Kužet i Milan Mitrović pričali su o svom direktoru i otkrili detalje koje javnost ne zna.
"Nikad nije kasnila plata, sjećam se da su dva puta bili problemi neki, jedino sam tada vidjela zabrinutost. Bio je pokretač, energija", rekla je Dragana.
"Mene je znao da zove u minut do 10. Učio nas je da što brze snimamo te offove. Dizao je tenziju, svi smo vikali, adrenalin je bio uvijek prisutan", pričala je Sanja Kužet.
"Mogao je da računa na mene, zvao me je kasno nekada, ja sav uplašen. Grand je mašinerija, on je kralj improvizacije, nema pripreme, bacao se u vatru, i nas isto, i uvijek smo se snalazili", govorio je Milan Mitrović.
Pogledajte stare kadrove iz Grandove emisije sa Sašom, Dejanom Stankovićem i Sinišom Mihajlovićem:
(Grand Tv/ MONDO)