JUBILARNA 20. titula prvaka Crne Gore ženskog kata tima Budućnosti!

Na seniorskom prvenstvu Crne Gore, karatisti Budućnosti osvojili su sedam medalja.

Izvor: MONDO

Zlatne medalje osvojili su Almir Cecunjanin u kategoriji +84kg, Biserka Radulovic u katama pojedinačno u konkurenciji žena, kao i ženski kata tim u sastavu Jovana Marić, Mia Roganović i Iva Popović.

To je bila 20. jubilarna titula prvaka Crne Gore za ženski kata tim Budućnosti!

Srebrne medalje osvojili su Mia Roganović u katama pojedinačno u konkurenciji žena, kao i muški kata tim u sastavu Milos Gorović, Filip Bakić i Rijad Mandić.

Bronzane medalje u katama pojedinačno osvojili su Jovana Marić i Filip Bakić. Osvajanjem 20. jubilarne titule u katama ekipno za žene, broj titula u ekipnoj konkurenciji (borbe seniori/seniorke i kate seniori) se povećao na 74 titule ekipnog prvaka države za karate klub Budućnost.