Lavovi spremni za restart: Važno sa Srbijom

Autor mondo.me

Selektor Zoran Roganović je vidio dobre i loše stvari u porazu od Hrvatske, ali je sada koncetrisan samo na “orlove” sa kojima naši “lavovi” igraju sjutra od 18.15 časova

Izvor: MONDO

Sjajnih 30 minuta, solidnih pet, a onda udar u realnost protiv bivšeg olimpijskog i svjetskog šampiona - muška rukometna reprezentacija Crne Gore je tako izgledala na otvaranju Evropskog prvenstva protiv Hrvatske (poraz 27:21) u grupi A u Gracu.

Međutim, prvo poluvrijeme može da bude zvijezda vodilja za preostala dva meča protiv Srbije (subota, 18.15) i Bjelorusije (ponedjeljak, 18.15).

“Lavovi” selektora Zorana Roganovića igraju peto Evropsko prvenstvo u istoriji, četvrto uzastopno, a još se sanja premijerna pobjeda.

Prava prilika je Srbija, koja je u 1. kolu grupe A takođe upisala poraz od Bjelorusije (35:30).

Potrebno je da se restartujemo, da pogledamo neke stvari koje smo lošije uradili protiv Hrvatske i da se skoncentrišemo na meč sa Srbijom. Važna utakmica i za nas i za njih, očekujem veliku borbu”, rekao je Roganović, koji zna da je u odbrani ključ…

I golmani imaju veliku ulogu. Mislim da će ta dva segmenta presuditiprotiv Srbije”, naglasio je Roganović.