Karatisti Budućnosti donijeli medalje sa tri takmičenja

Autor mondo.me

Ovog vikenda karate klub Budućnost učestvovao je na tri turnira i zabilježio značajne uspjehe

Izvor: PROMO, Karate klub Budućnost

Na turniru “Trofej Budva” karate klub Budućnost osvojio je 12 medalja i to tri zlatne, tri srebrne i šest bronzanih.

U Mostaru uz učešće 495 takmičara iz 35 klubova Budućnost je osvojila 23 medalje, i to devet zlatnih, sedam srebrnih i sedam bronzanih i zauzela  drugo mjesto u generalnom plasmanu.

I u Bjeljini na turniru “Bjeljina open-Noć šampiona” učestvovalo je 420 takmičara iz 40 klubova, Budućnost je osvojila 26 medalja i to 14 zlatnih, pet srebrnih i sedam bronzanih, čime je zauzela prvo mjesto u generalnom plasmanu.

Izvor: PROMO / Karate klub Budućnost

Zlatne medalje u konkurenciji kata timova osvojili su: Mia Roganović, Iva Popović, Aleksandra Mijović, Luka Popović, Aleksa Jokić, David Dubak, Lana Tatar, Elena Popović, Teodora Popović, Vuk Janketić, Vukota Marsenić i Dražen Sutović.

U katama pojedinačno zlatne medalje su osvojili: Lazar Popović, Marta Marsenić, Ina Ramović, Mia Roganović, Rijad Mandić, Aleksa Jokić, Vuk Janketć, Aleksandra Mijović, Djurdja Todorović, Elena Popović, David Dubak i Vukota Marsenić. Srebrne medalje su osvojili: Sofia Popović, Mlađan Ramović, Vukota Marsenić, Vukan Kanura, Iva Popović, Lana Tatar, ALeksa Jokić, Đurđa Todorović, Mia Ramović, Teodora Popović i Dražen Sutović. Bronzane medalje su osvojili: Luka Popović, Lana Tatar, Elena POpović, ALeksandra Mijović, Mia Roganović, Teodora Popović, Mia Ramović, Draten Sutović, Vuk Janketić, Miša Bajčeta, Stevan Marković, Lazar Lazović, Nevena Eraković, Sofija RAdošević i Maša Jovićević. U borbama zlatne medalje su osvjoili: Vasilije Mićunović, Đurđa Todorović i Ajdin Salagić. Srebrne medalje su osvojili: Milica Radunović i Danica Radovanović. I bronzane medalje su osvojili Anisa Salagić, Milica Radunović, Danica Radovanović i Vasilije Micunović.