Novaku Đokoviću slomljeno srce: Objavio dirljivu poruku, ove riječi nikad neće zaboraviti!

Autor Mladen Šolak

Novak Đoković se emotivno oprostio od trenera Jovana Lilića, nakon što je saznao da je preminuo u 60. godini.

Novak Đoković oglasio se povodom smrti svog nekadašnjeg trenera Jovana Lilića u 60. godini. Na društvenoj mreži Instagram objavio je crno-bijelu fotografiju uz emotikone sa suzama i poruku: "Spec Naz moj".

"Osvajao je brojne medalje na evropskim prvenstvima za mlađe kategorije, okitio se kao trener "Salatarom" u Dejvis kup timu Srbije, a bio je i trener reprezentativaca Srbije na Olimpijskim igrama u Pekingu 2008. godine, kada je Novak Đoković osvojio bronzano odličje", saopštio je Teniski savez Srbije o Lilićevoj smrti.

Đoković i Lilić sarađivali su od Novakovih juniorskih dana, bio mu je trener u mladoj Dejvis kup reprezentaciji, a uz njega je bio i kada je Novak prvi put nastupio na Australijan openu 2004. Četiri godine kasnije, bio je uz Đokovića kada je u Pekingu osvojio bronzu, svoju prvu olimpijsku medalju.

Izvor: Instagram/DjokerNole

Nakon što je čitavog dana "kačio" slike sa svog trening u Kini, gdje se trenutno nalazi, Đoković se nije oglašavao nakon što je objavio Lilićevu fotografiju.