Ostali sportovi

SRBIJA UTIŠALA PARIZ: Odbojkašice ubjedljivom pobjedom protiv Francuske, krenule u pohod na ZLATNU olimpijsku medalju

Autor Anđela Vukčević Izvor Kurir

Odbojkašice Srbije savladale su Francusku rezultatom 3:0 po setovima 25:17,25:17, 25:22 u utakmici 1. kola grupe A na Olimpijskim igrama u Parizu.

Izvor: Kurir/ Dado Đilas

Pitanje pobjednika nije se postavljalo nijednog momenta.

Srbija je ušala u meč kao apsolutni favorit, domaćin sem velike želje i podrške publike nije mogao da se suprotstavi.

U prva dva seta Francuskinje su se držale negdje do sredine istih, a onda je kvalitet naših odbojkašica došao do izražaja.

Prednost je konstatno rasla i Srbija je oba seta dobila istovetnim rezultatom 25:17.