,,LAVOVI" PONOVO BOLJI OD GRUZIJE

Autor Đina Radulović

Muška rukometna reprezentacija Crne Gore slavila 29:19 u drugom pripremnom meču.

Izvor: MONDO/Kristina Raičević

,,Lavovi" po drugiput savladali Gruziju u sklopu EHF sedmice.

Izabranici Vlada Šole su drugi put savladali reprezentaciju Gruzije za manje od dvadesetak sati. Nakon sinoćnje ubjedljive pobjede 34:20, naši momci su danas opet slavili rezultatom 29:19.

U drugom susretu u sastavu nije bilo golmana Nebojše Simića, a u strijelce se upisalo 11 igrača.

Najefikasniji u našoj reprezentaciji bio je Vasilije Kaluđerović sa devet golova, Risto Vujačić je postigao četiri, Miloš i Branko Vujović po tri...

Golman Nikola Matović je imao šest odbrana u prvom poluvremenu, a Haris Suljević pet u nastavku.

Našoj selekciji su mečevi sa Gruzijom bili u sklopu priprema za baraž za plasman na Svjetsko prvenstvo koje je u maju.

Crna Gora će rivala u baražu saznati u nedjelju veče, mada je sigurno da je čekaju dueli sa Italijom.