Ostali sportovi

JADRAN UBJEDLJIVO IZGUBIO OD SAVONE

Autor Milica Mrvaljević

Loša posljednja četvrtina je skupo koštala vaterpoliste Jadrana u prvom meču osmine finala Evrokupa.

Izvor: MN Press

Crnogorski šampion je izgubio 16:10 u Italiji, pa se odmah pokazao zašto je Savona jedan od favorita za trofej u ovom takmičenju.

Presudila je posljednja četvrtina u kojoj je Savona postigla šest golova za osam minuta i u samom finišu imala prednost od sedam golova razlike…

Posljednjih osam minuta su, ipak, pokazali razliku u kvalitetu, pa je Savona u jednom trenutku imala i ogromnih plus sedam - 16:9 kada je u napadu s igračem više pogodio Valerio Rico. Konačan rezultat je postavio Vasilije Radović 65 sekundi prije kraja...

Vasilije Radović je u Jadranu imao četiri pogotka, koliko i Valerio Rico kod protivnika.

Tri puta se u Savoni upisao crnogorski reprezentativac Bogdan Đurđić.