Ostali sportovi

NAŠE RUKOMETAŠICE DOŽIVJELE NOVI PORAZ!

Rukometašice Budućnosti nemaju tim za ozbiljnija djela u Ligi šampiona.

Izvor: ŽRK Budućnost Bemax

Nakon nekoliko teških poraza, potvrdilo se to i večeras u Bemaks areni – “plave” su izgubile od Debrecina, direktnog konkurenta za 6. mjesto, rezultatom 27:21.

Cilj postavljen uoči početka sezone, a to je plasman u osminu finala, gotovo sigurno neće biti ispunjen nakon još jednog neuspjeha, ukupno osmog u sezoni.

Izjavila je Bojana Popović uoči meča da se ekipa najviše spremala za večerašnji duel i to nije izgledalo loše u prvom poluvremenu.

Povele su “plave” 3:0, ali je nakon 30 minuta igre u Podgorici rezultat bio poravnat. Ipak, drugi dio utakmice prošao je u dominaciji mađarskog predstavnika za ubjedljivih +6.

Naš tim nije imao rješenje za tandem Kačor – Vamoš. Ove dvije igračice Debrecina zbirno su postigle 15 golova.

Kod Budućnosti osam pogodaka Niakate, pet Pavićević.