BUDUĆNOST OPET DOŽIVJELA PORAZ!

Autor Miloš Miranović

Rukometašice Budućnost Bemaksa su završile nastup na pripremnom turniru u Mecu.

Izvor: MONDO/Nikoleta Vukčević

Budućnost je danas u meču za treće mjesto poražena od mađarskog FTC-a 35:26 (16:18).

"Odlično smo počele meč i zahvaljujući dobroj energiji, raspoloženoj Atingre na golu i visokom tempu u oba pravca, imale smo dva gola prednosti nakon prvih 30 minuta.Rezultat govori dovoljno o izdanju, a treba napomenuti da smo mogle da imamo i da imamo i veću prednost", rekli je Popović.

"FTC je znao da koristi naše greške i nešto lošiji i sporiji ritam od onog koji smo imale u prvom poluvremenu. Nervoza se uvukla u našu igru i sve je bilo riješeno poslije 15-minuta, a u velikoj želji da se vratimo u meč, pravile smo nove greške. Izdanje u prvom poluvremenu trebalo bi da bude vodilja, način na koji bi trebalo da igramo tokom svih 60 minuta. Ipak, poslije dvije kvalitetne provjere u Francuskoj, znamo kako bi trebalo da radimo u narednom periodu.
Neke djevojke su sjajno iskoristile priliku, poput Mari Plamenove Tomove, a izdvojila bih i Atingre koja je bila na izuzetnom nivou u prvom poluvremenu", kazala je Popović.