Ostali sportovi

PRVAK SVIJETA IPAK VELIKI ZALOGAJ ZA NAŠE AJKULE! Za drugo mjesto protiv Srbije

Autor Mirela Ljumić Izvor CdM

Španija je pobijedila Crnu Goru, u drugom kolu grupne faze Svjetskog prvenstva u Fukuoki.

Izvor: MONDO

Iako su uglavnom rezultatski bili u minusu, izabranici Vladimira Gojkovića konstantno su prijetili “furiji”.

Na poluvremenu je bilo 5:4 za Španiju, koja je tokom drugog dijela meča povećala razliku.

Posljednju šansu da se vrati u utakmicu Crna Gora je imala sredinom četvrte četvrtine kada kod rezultata 9:7 za Špance nije iskoristila igrača više, pojašnjava CdM.

Odmah je stigla kazna, pogodak sjajnog Peronea i sve je bilo gotovo.

Upravo je Felipe Perone predvodio Španiju sa pet golova.

U našem sastavu dva pogotka Bogdana Đurđića, po jedan su dali Aleksa Ukropina, Miroslav Perković, Kanstantin Averka, Uroš Čučković i Vlado Popadić.

Možda ce vas zanimati

Petar Tešanović je imao devet odbrana.

Crna Gora će u petak od 5 sati ujutro igrati protiv Srbije i potrebna joj je pobjeda, kako bi izbjegla Hrvatsku u osmini finala.