KOTORANI NISU IMALI DOVOLJNO SNAGE ZA VELIKI PREOKRET, JADRAN SAVLADAO PRIMORAC!

Autor Anđela Pešić Izvor Vijesti

Kotorani gubili 9:2, onda u finišu meča prišli na 9:8. Nisu imali snage za veliki preokret - Novljani su slavili 10:8.

Izvor: MONDO/Teodora Orlandić

Peti bokeljski derbi u sezoni, prvi u prvenstvu Crne Gore, donio je mnogo uzbuđenja u posljednjoj četvrtini, na kraju i pobjedu Jadrana nad Primorcem.

Novljani su slavili na Škveru 10:8 i time napravio veliki posao u želji da finale protiv istog rivala dočeka sa prednošću domaćeg bazena.

Novljani su dugo dominirali, u trećoj četvrtini vodili 9:2 i tada je izgledalo da Kotoranima prijeti težak poraz.

Posljednja četvrtina je, međutim, donijela veliki preokret u vodi, Primorac je serijom 6:0 na manje od dva minuta prije kraja prišao na 9:8...

Čak je imao i napad za izjednačenje prije nego je domaćin golom Jovana Vujovića osigurao trijumf.

Jadran nakon tri kola ima skor 3-0, Primorac je na 2-1.