Pogledajte

NAJČUDNIJE ISKLJUČENJE U NBA LIGI: "Zavrnuo" loptu, sudija mu rekao - NAPOLJE! (VIDEO)

Autor Kristina Stevović Izvor mondo.rs

Pogledajte neobičan momenat sjajne utakmice.

Izvor: Tanjug/AP/Gerald Herbert

Čuveni NBA veteran Džej-Džej Redik (36) nije u nedelju uveče na terenu dočekao kraj utakmice svog Nju Orleansa i Bostona.

On je isključen početkom četvrte četvrtine, nakon kratke rasprave sa sudijom Džošom Tivenom.

Najpre mu je dobavio posle jedne odluke, a onda je u sledećem napadu odlučio da malo zakomplikuje arbitru situaciju posle jednog poziva, pa mu je dodao loptu "felšom".

Kada je video šta je Redik uradio, Tiven je pokupio loptu i poslao veterana u svlačionicu. Sjajni šuter do tog trenutka dao je četiri poena za 18 minuta u igri.

Nju Orleans Boston
Izvor: Youtube/MLG Highlights

Na taj način. Nju Orleans je ostao bez svog važnog igrača u utakmici u kojoj je ipak pobedio u produžetku (120:115), nakon što se vratio iz minusa od čak 24 poena.