bravo!

SJAJNI HRVAT ZATRPAO KOŠ RIVALA, EFES NEPORAŽEN: Što stariji to bolji, jedna od najboljih partija karijere (VIDEO)

Blistava partija Krunoslava Simona

Kao vino: što stariji – to bolji! Krunoslav Simon je odigrao jednu od najboljih partija karijere u pobedi svog Efesa 90:84 nad debitantom u najboljoj ligi Turske, Fethije Beledijsporom.

Efes ima svih sedam pobeda u Super ligi Turske, a ovu je ostvario posle važnog trijumfa nad Makabijem u Evroligi, iako nije bilo ni malo lako.

Fethije je poveo krajem prvog poluvremena i čuvao prednost do poslednje četvrtine, kada je Efes, predvođen neverovatnim Simonom, napravio preokret.

Sjajni, 35-godišnji Hrvat završio je meč sa 42 poena, 6 skokova i 5 asistencija, uz šut iz igre 15/19, a sa penala 8/8.

Krunoslav Simon protiv Fethijea
Izvor: YouTube/Buzzer Beaters

Vasilije Micić je za 20 minuta u igri postigao 8 poena, uz 2 skoka i 2 asistencije.

Fenerbahče će imati priliku da nastavi trku udvoje, pošto tek treba da odigra svoj meč šestog kola.