ZVEZDA PONOVO SRUŠILA PARTIZAN U PAKLU PIONIRA

Izvor Kurir

Košarkaši Crvene zvezde savladali su Partizan u prvoj utakmici finala Superlige Srbije rezultatom 89:88

Gledali smo uzbudljivo prvo poluvrijeme, obje ekipe su bile izuzetno napadački raspoložene.

Nakon izjednačenog početaka meča, Zvezda je prva stekla osjetniju prednost 19:10.

Crveno - bijeli su bili u vođstvu do sredine druge četvrtine kada je Partizan serijom uhvatio priključak 35:34.

Do kraja poluvrena ekipe su smjenjivale u vođstvu, a na odmor se otišlo sa 51:52.

U trećoj dionici Zvezda je ponovo stekla +9 u jednom momentu 71:62, ali se Partizan brzo vratio.

Slično je bilo i u četvrtoj dionici Zvezda je stigla do +8 83:82, ali se Partizan ponovo vratio.

Ušli smo u dramatičnu završnicu u kojoj se bolje nakon prave drame snašla Zvezda