CRNA GORA IZGUBILA JE 85:61 OD NJEMAČKE!

Autor Gordana Šćepanović Izvor CdM

"Utakmica je riješena u prvoj četvrtini kada smo igrali mekano na obje strane, pogotovo u odbrani", rekao je crnogorski selektor Radović.

Izvor: MONDO/Mirela Ljumić

Tim Boška Radovića je izgubio 85:61 nakon što je u većem dijelu meča imao dvocifreni minus, a početkom posljednje četvrtine – kada je smanjio na 58:52 – lako propustio šansu da unese neizvjesnost, piše CdM.

Sve izuzev nekoliko minuta finiša treće i početka posljednje četvrtine je potpuno pripalo Njemcima, koji su već početkom drugog perioda imali plus 21.

Kendrik Peri je sa 16 poena bio najefikasniji u našem timu, dvocifren učinak su imali još Nemanaj Radović (13) i Vladimir Mihailović (10). Oskar da Silva istakao se kao domaćin sa 19 poena.

Crna Gora drugi meč kvalifikacija igra u nedjelju kada u “Morači” dočekuje Švedsku.