NIKOLA VUČEVIĆ U ČIKAGU PREOKRENUO TOK UTAKMICE!

Autor Gordana Šćepanović

Vučević je završio sa 24 poena, šest skokova, četiri blokade i dvije asistencije!

CHICAGO, IL - OCTOBER 26: Chicago Bulls center Nikola Vucevic (9) walks back to the bench during a NBA game between the Indiana Pacers and the Chicago Bulls on October 26, 2022 at the United Center in Chicago, IL.,Slika: 733463125, licenca: Rights-managed, ograničenja: * France, Italy, and Japan Rights OUT *, oslobađanje modela: no

Ogromni minus od 23 poena na kraju prvog poluvremena za domaćina u ,,Junajted centru".

Nikola Vučević je blokiravši Karl-Entoni Taunsa najavio veliki preokret utakmice.

Bulsi su se do kraja meča žestoko borili i nakon produžetka upisali važan trijumf protiv Minesote (129:123).

Crnogorski centar meč je završio sa 24 poena, šest skokova, četiri blokade i dvije asistencije - za više od 42 minuta na terenu.

Najefikasniji kod domaćina bili su Kobi Vajt i Demar Derozan koji su ubacili po 33 poena.

Kod Minesote, koja je i početkom treće četvrtine imala plus 23 (74:51), Entoni Edvards je postigao 38 poena (uz 12 defanzivnih skokova), a Tauns 33.

Čikago se trenutno nalazi na devetom mjestu Istoka, poziciji koja na kraju vodi u plej-in.

Do pobjede je sinoć stigao i Finiks - Sansi su na svom terenu savladali Milvoki sa 114:106.

Poraz je doživjela i jedna od najboljih ekipa lige - Oklahoma nije imala šansi protiv Jute i Laurija Markanena.