PRVA TITULA PRVAKA CRNE GORE KOŠARKAŠICAMA PODGORICE

Autor Slavica Milović Izvor RTCG

Košarkašice Podgorice osvojile su titulu prvaka Crne Gore, u konkurenciji juniorki, pošto su u finalu slavile protiv Dečića 76:43.

Izvor: MONDO/Anja Popov

Juniorke podgoričkog kluba totalnu dominaciju ove sezone zaokružile su peharom na finalnom turniru u Bemaks areni.

Podgorica je juče u polufinalu, prvog dana turnira, eliminisala kolašinsku ekipu Tara Basket 82:37.

Ženski košarkaški klub Podgorica, koji je osnovan prije tri godine, dvije sezone zaredom igrao je finale u konkurenciji juniorki, tri puta sa seniorkama finale plej-ofa i dva puta sa prvim timom finale Kupa, prenosi RTCG.

Kao trećeplasirana turnir je završila Trebjesa, koja je u debitantskoj sezoni, u meču za treće mjesto, savladala kolašinsku ekipu Tara Basket 66:35.