MORNAR SAVLADAN U PIONIRU, ZVEZDA NASTAVLJA NIZ POBJEDA!

Autor Kristina Milović

U okviru desete runde regionalnog takmičenja, susret u dvorani Aleksandar Nikolić pripao je crveno-bijelima rezultatom 93:77.

Mornar na gostovanju zvaničnom šampionu nije razočarao, ali za nešto više od ubjedljivog poraza nije bio dovoljan samo Deron Rasel.

Domaći sastav do osmog trijumfa vodio je Bendžamin Bentil sa 26, Dalibor Ilić ubacio je 11, a poen manje Ognjen Dobrić.

Izjednačena utakmica viđena je u prvoj četvrtini, koju su crveno-bijeli uspjeli da završe sa tri poena prednosti, uz veoma dobru igru Bena Bentila.

U drugoj četvrtini Zvezda je praktično prelomila utakmicu, jer je ovaj period igre dobila rezultatom 27:14.

Stegli su odbranu crveno-bijeli, a u napadu su još više pojačali, tako da su na odmor otišli sa 16 poena razlike.

Dok je na drugoj strani očekivano najbolji bio Amerikanac Deren Rasel.

U 20 sati, u Podgorici, sastaće se Budućnost Voli i SC Derbi.