SUTJESKA BOLJA OD RUDARA, NERIJEŠENO U TUZIMA

Autor Lidija Roganović Izvor MINA

Fudbaleri Sutjeske ostvarili su pobjedu, dok je duel Dečića i Iskre završen bez pobjendika, u 13. kolu Telekom Prve crnogorske fudbalske lige.

Izvor: MONDO

Vodeća Sutjeska pobijedila je u Nikšiću pljevaljski Rudar 2:1. Nikšićki tim do 11. pobjede došao je golovima Marka Vučića u 19. iz jedaanesterca i Darka Nikača u petom minutu sudijske nadoknade vremena.

Jedini pogodak za Rudar, vodeći na utakmici, postigao je Vuk Striković u prvom minutu.

Pobjednika nije bilo u duelu Dečića i Iskre, koji su u Tuzima igrali 1:1. Iskra je povela golom Vojina Pavlovića u 44, a konačan rezultat postavio je Aleksa Maraš u trećem minutu sudijske nadoknade vremena.

Ostali mečevi počeće u 16 sati. Sastaće se: Podgorica - Budućnost, Mornar - Zeta i Petrovac - Jezero.