BAJERN IZGUBIO 0:5! OPET "PETARDA" OD ISTOG DŽELATA

Autor Lidija Roganović Izvor mondo.rs

Nevjerovatan poraz mašinerije iz Minhena.

Bajernova katastrofa!

Šampion Njemačke izgubio je rezultatom 0:5 protiv Borusije Menhengladbah i da, na terenu su bili i Robert Levandovski i Tomas Miler, Leroj Sane, Leon Gorecka, Džošua Kimih, branio je Manuel Nojer...

Zvuči nevjerovatno, ali je istinito. U odsustvu trenera Julijana Nagelsmana, koji se od prošle nedjelje oporavlja od korone, prvak Njemačke je preslišan u utakmici Kupa Njemačke pred 70.000 gledalaca!

Bajern se oprostio od trofeja Kupa Njemačke tako što je prvi put primio pet golova od novembra 2019, kada je izgubio od Ajntrahta koji je tada vodio Adolf Adi Hiter.

Trener koji je "lansirao" Luku Jovića u Real Madrid sjedio je i večeras na klupi Borusije.

Strijelci za Menhengladbah bili su Kuadio Kone u 2. minutu, dvostruki strijelac Rami Bensebaini u 15. i 21. Njih dvojica su razbili Bavarce za dvadesetak minuta, a tu nije bio kraj košmara gostiju.

Sjajni Švajcarac Bril Embolo dao je golove u 51. i 57. i na sreću Nagelsmanovog tima domaćin je tu stao, inače je ovaj poraz mogao da bude još neprijatniji. Kao da 0:5 nije bilo dovoljno neprijatno!